
Happy Fred Kurkentrekker - Wijnopener - Kurkentrekker Wijn - Wijn Opener
€7,95
Happy Fred Kurkentrekker - Wijnopener - Kurkentrekker Wijn - Wijn Opener
Merk:
Merkloos
Artikelnummer: | MB-12603 |
EAN: | 8720572720022 |
SKU: | 6039-FredKurkentrRO |
- 30 Dagen Bedenktijd
- Gratis Retourneren
- Voor 17:00 uur besteld morgen in huis
Informatie
Hoe gebruik je deze happy wijnopener?
Deze wijnopener behoort tot het handgereedschap om een kurk uit een wijnfles of champagnefles te halen – vandaar ook wel champagne opener genoemd. De wijnopener bestaat uit een spiraalvormige metalen draad. Het is zelfs mogelijk een lucifer in de lengterichting door de spiraal te steken. Wanneer je de kurkentrekker in de kurk draait, is het nodig om de fles goed vast te houden en met handkracht de kurk in een rechte beweging eruit te trekken.
In 6 stappen jouw fles wijn ontkurken met de kurkentrekker
- Snijd door de folie dat over de kurk zit. Met een scherp mes snij je de folie los rond de flessenhals. Je kunt dit ook doen met de punt van de kurkentrekker als je geen mes bij de hand hebt. Draai het 360 graden rond de flessenhals.
- Verwijder vervolgens de folie. Het verwijderen van de folie kan met je vingers. Het is niet direct nodig, maar wel aan te raden als je de kurk terug wil doen om de wijn te bewaren. Kost het moeite om de folie los te halen? Maak een schuine snede vanaf de rand van de flessenhals.
- Draai de kurkentrekker in de kurk. Houd de kurkentrekker in je vuist aan de handgreep en laat de kurkentrekker eruit steken tussen je middel- en ringvinger. Duw de punt in de kurk. Houd de fles vervolgens stevig vast en draai de wijnopener erin totdat het bijna geheel in de kurk zit.
- Houd de fles goed vast. Pak de flessenhals en houd de fles stevig tegen je lichaam of in de kromming van je arm. Let erop dat je de fles wijn niet laat vallen en zorg dat je niemand raakt als de kurk plotseling loskomt.
- Trek de kurk recht naar boven. Houd de handgreep in een hand en trek de kurk er recht uit, zonder aan de wijnopener te draaien. Houd de druk erop als je trekt, zonder drukke bewegingen. Het kan voorkomen dat je flink kracht moet zetten. Zorg ervoor dat je stevig staat, want de kurk kan ineens loskomen. Zit de kurk echt heel erg vast, dan kan je proberen om de flessenhals ongeveer 30 seconden onder de hete kraan te houden. Door de hitte zet het glas uit, waardoor de kurk makkelijker losschiet.
Laat de wijn een paar minuten ademen voordat je gaat drinken. Santé!
Reviews
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review